home contact sitemap
شنبه, 29 آذر, 1393
شنبه, 29. آذر 1393 - 11:10

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان تأکید کرد که جمهوری اسلامی ایران در میان کشورهای دارای توان موشکی در جایگاهی مناسب، و بعد از آمریکا، روسیه و چین قرار دارد.                        

شنبه, 29. آذر 1393 - 10:05

در راستای اجرای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و ضرورت تعامل میان دستگاه های اجرایی برای حفاظت هرچه بیشتر از محیط زیست کشور با رویکرد اصل پنجاهم قانون اساسی، تفاهم نامه همکاری میان وزارت دفاع و سازمان حفاظت  محیط زیست  در 5 ماده و 23 بند به  امضای سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و دکترمعصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست  رسید  .

جمعه, 28. آذر 1393 - 16:19

وزیر دفاع در برنامه تلویزیونی شناسنامه به بررسی برخی مقاطع تاریخی نظیر جنگ تحمیلی و تشکیل حزب‌الله لبنان و نیز توان امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی پرداخت.                                       

جمعه, 28. آذر 1393 - 10:37

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سازمات حفاظت محیط زیست کشور به منظور بهبود و توسعه کمی و کیفی همکاری های علمی ، پژوهشی ،فناوری ،آموزشی ، حفاظتی و اجرایی در کشور در حوزه محیط زیست، تفاهم نامه همکاری امضاء می کنند.                       

پنجشنبه, 27. آذر 1393 - 21:09

برنامه شناسنامه این هفته با حضور دکتر حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از شبکه سوم سیما روی آنتن می‌رود.                                                          

سه شنبه, 25. آذر 1393 - 13:02

سردار دهقان هنر بکارگیری امکانات برای رسیدن به هدف و هماهنگی بین سطوح را از ابزار فرماندهی و کنترل دانست و گفت: امروز آن چیزی که بسیار مهم و قابل توجه است هوشمندسازی تمام عناصر درگیر در یک میدان نبرد است و ما برای نیل به این هدف در وزارت دفاع تجهیز نیروهای مسلح به فرماندهی و کنترل هوشمند را از راهبردهای اصلی خود قرار داده ایم.                         

سه شنبه, 25. آذر 1393 - 12:29

همزمان با 25 آذر روز پژوهش، جشنواره پژوهش و فناوري دانشگاه صنعتي مالك اشتر ، با حضور سردار سرتيپ پاسدار دكتر حسين دهقان وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح و با معرفي دو دستاورد برتر سال 1393 این دانشگاه ، شامل کسب دانش فنی و ساخت تجهیزات توليد پيش آغشته هاي نظامي و سايت فضاي باز اندازه گيري سطح مقطع راداري برگزار شد.

سه شنبه, 18. آذر 1393 - 15:44

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: موضوع هسته ای برای دولت حساس و حیاتی بوده و مصمم است با رعایت خطوط قرمز نظام و در سایه تامین اهداف و منافع خود، حقانیت ایران را در جهان اثبات کند.                         

سه شنبه, 18. آذر 1393 - 9:09

 سردار سرتيپ پاسدار دكتر حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به مناسبت 16 آذر روز دانشجو در جمع اساتيد و دانشجويان دانشگاه صنعتي مالك اشتر وزارت دفاع طي سخناني با تبريك روز دانشجو به همه دانشجويان ايران اسلامي تصريح كرد : مهمترين ويژگي دانشجويان در طول تاريخ كه به صورت بارزي خود را نشان داده است آزاد انديشي، آزادي خواهي و ظلم ستیزی است و دانشجویان ایران اسلامی در مسیر پایبندی به آرمان های مقدس خود در قبل از انقلاب و در برابر رژیم ستم شاهی شکنجه،زندان و شهادت را در کارنامه درخشان خود دارد و 16 آذر به همين دليل گرامي داشته مي‌شود.

چهارشنبه, 5. آذر 1393 - 16:24

همزمان با هفته بسیج طرح درمان شیارپوش تعداد هزار دندان آسیای اول دانش آموزان نیروهای مسلح با محوریت وزارت دفاع آغاز می شود.