home contact sitemap
جمعه, 10 مرداد, 1393
شنبه, 4. مرداد 1393 - 12:07

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تاکید کرد :گروهک تروریستی داعش تهدیدی برای ایران به شمار نمی‌رود.

شنبه, 4. مرداد 1393 - 12:03

امیر سرتیپ حاتمی ، جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، در جمع کارکنان بسیجی وزارت دفاع ، طی سخنانی با تاکید بر این که کلید موفقیت انسان ها  در گرو درک وظیفه اختصاصی خود در تمامی حوزه ها  می باشد  گفت : اگر بشر با تدبیر و عقلانیت خود بتواند راه های  منجر به یافتن  وظیفه اختصاصی  را بیابد  ، در مسیر الهی با توفیقات روزافزونی مواجه خواهد شد . 

سه شنبه, 31. تير 1393 - 10:22

سردار سرتيپ پاسدار دكتر حسين دهقان وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در جمع كاركنان وزارت دفاع طي سخناني با اشاره به مقاومت حماسي و قهرمانانه مردم مظلوم غزه در مقابله با تهاجمات وحشيانه رژيم اشغالگر قدس گفت: تجاوز ددمنشانه رژيم غاصب صهيونيستي به غزه، بيانگر استيصال اين رژيم و نظام سلطه در مواجهه با جبهه مقاومت و نشان از يك توطئه شيطاني براي تخليه توان راهبردي مقاومت در اراضي اشغالي است.

دوشنبه, 23. تير 1393 - 10:12

سردار سرتيپ پاسدار دکتر حسين دهقان وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح طي سخناني در جمع کارکنان وزارت دفاع با اشاره به جنايات ضد بشري رژيم غاصب صهيونيستي در غزه گفت: اين رژيم با استفاده از شرايط موجود و بحراني منطقه، دست به اقدامات جنايتکارانه عليه مردم مسلمان و روزه دار فلسطين زده است.

دوشنبه, 9. تير 1393 - 14:20

سردار سرتيپ پاسدار دكتر حسين دهقان وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در نشست نخبگان و استعدادهاي عالي و مديران جوان سازمان صنايع دفاع طي سخناني با اشاره به جنايات گروهك تروريستي بعثي- تكفيري داعش در عراق و سوريه گفت: گروهك تروريستي داعش و حاميانش بايد بعنوان جنايتكاران جنگي مجازات شوند.

سه شنبه, 3. تير 1393 - 15:04

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه باید موانعی که باعث اتلاف وقت وانرژی جوانان می‌شود برداشته شود،گفت: شایسته است مسیرهای دسترسی و چرخه فعالیت‌های پژوهشی را به دور از پیچیدگی و سازو‌کارهای دست و پا‌گیر فراهم کرد تا نخبگان به دور از دغدغه‌های جانبی با چالاکی  و انعطاف بالا به تحقیق و پژوهش و در نهایت کمک به پیشرفت ایران اسلامی بپردازند.

دوشنبه, 2. تير 1393 - 14:32

وزیر دفاع گفت: فهم درست، درک عمیق و انتخاب درست در مسیر انجام تکلیف از ویژگی‌های شهید چمران بود؛ زندگی او سراسر عشق، عرفان، مبارزه و کوششی پیگیر برای پیوستن به خدا بود.

شنبه, 31. خرداد 1393 - 12:02

مراسم رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی یک هزار شهید وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، صبح امروز با حضور  سردار دکتر حسین  دهقان وزیر دفاع و حجت الاسلام والمسلمین شهیدی رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در وزارت دفاع برگزار ‌شد.

چهارشنبه, 21. خرداد 1393 - 10:32

سردار حسین دهقان وزیر دفاع از بهروز ساقی جانباز جنگ تحمیلی عیادت کرد.
 به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع ؛ سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در بیمارستان خاتم‌الانبیا(ص) از بهروز ساقی جانباز جنگ تحمیلی عیادت کرد.
                            

يكشنبه, 18. خرداد 1393 - 14:25

به منظور ارتقای توانمندی و افزایش مهارت نیروی انسانی شاغل و خانواده‌های کارکنان بنیاد تعاون وزارت دفاع تفاهم‌نامه همکاری میان این نهاد و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور منعقد شد.